Proč to všechno děláme...

Celý Festival Na vodě je zajištěn výhradně dobrovolnicky. Jedná se dílo velké a různorodé skupiny mladých lidí, kteří se každoročně s velkým nadšením a ohromnou vůlí pouštějí do realizace dalšího a dalšího ročníku festivalu.

V dnešní době a společnosti se těžko hledají ty správné hodnoty potřebné ke klidnému a naplněnému životu. Stále častěji slyšíme o nějaké senzaci či tragédii, stále více času věnujeme médiím nebo získáváním různých informací, stále častěji si na něco stěžujeme a bohužel čím dál víc myslíme na sebe a na svůj prospěch. Nutí nás to být stále lepší a dokonalejší.

Kdo ale myslí jenom na sebe, nebo že zvládne všechno sám, krutě se mýlí a brzy se mu zprotiví nejen to, co dělá, ale také lidé, které denně potkává! Je stále třeba myslet na lidi kolem, mít oči i srdce otevřené, hledat nové možnosti spolupráce, nebát se vykročit mezi lidi a spolupracovat s nimi. 

Festivaly Na vodě by se nikdy nebývaly uskutečnily bez spolupráce hromady lidí různých názorů, vyznání a schopností. Díky tomu můžeme realizovat naše smělé myšlenky a plány. Nebereme naši činnost výdělečně nebo komerčně, ať vždy přijde každý, kdo má rád hezkou muziku, kdo má zájem o kontakt či spolupráci s lidmi kolem.

Smyslem tohoto všeho by měla být právě spolupráce a to taková, kdy nezáleží na tom, jestli jsme ti nebo oni, ale jít do všeho bok po boku. Vždyť jsme jenom lidé se svými chybami a nedostatky, spolupracovat ale můžeme všichni! Když jsme vše rozjížděli, tak jsme se všeho báli a považovali za nemožné. Možné je ale úplně všechno i to čemu čemu jsme nikdy nevěřili a nerozuměli. Snad se nám tedy s Boží pomocí podaří další velké a plnohodnotné dílo pro lidi kolem nás.

                                                                                                                           pořadatelé Festivalu Na vodě

Co jste možná nevěděli
Hlavní sponzoři a partneři
Všechna práva vyhrazena FestivalNaVode.cz 2003 - 2015 ... Fotografie na pozadí: Miroslav Král ... Grafické zpracování & CMS redakční systém: IDEX.cz